Wizyta Św. Mikołaja w Kangurku

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały dzwoneczków. Przyszedł ! Nasz ukochany Święty Mikołaj. Wyjątkowemu Gościowi dzieci zaśpiewały piosenki. Rozmawiały, opowiadały o zabawach w Kangurku i obiecały mu, że będą bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent, oczywiście nie zapomniał o dzieciach, które nie mogły dotrzeć do Kangurka. Życzymy naszym nieobecnym dzieciom dużo zdrówka i szybkiego powrotu do żłobka. Pożegnaliśmy Mikołaja, a on obiecał, że wróci do nas już za rok.

MIKOŁAJU, DZIĘKUJEMY !!!

Bal dyniowy w Kangurku

Kangurek szykuje się na smog

Z radością informujemy, że w Kangurku zostaną zamontowane oczyszczacze powietrza. Zakupione oczyszczacze nie tylko będą służyły do unieszkodliwiania pyłów i szkodliwych substancji, ale także kurzu, alergenów, bakterii. Dlatego rekomendowane są do pomieszczeń, w których przebywają dzieci. Najmłodsi są najbardziej narażeni nie tylko na choroby, ale też skutki zanieczyszczenia powietrza. Zapraszamy do Kangurka.

Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2018

Pożegnanie Starszaków Kangurek 2018

Zapraszamy do Kangurka

Zbliżające się zakończenie żłobka to również doskonała okazja na jedną z ostatnich zabaw we wspólnym gronie.

Emocje – Warsztaty dla dzieci w żłobek Kangurek

Dzień Dziecka w Kangurku

Dzień dziecka w Kangurek Żłobek Bemowo Warszawa

Dzień Dziecka to dzień pełen radości, zabaw i niespodzianek. Zdjęcia z ogrodu ?  żłobek Bemowo Warszawa Kangurek

 

Dogoterapia w żłobku Kangurek

Dogoterapia w żłobek Bemowo Warszawa | KANGUREK

Dogoterapia w żłobku Kangurek

Dzisiaj nasze Kangurki poznały Roxy. W czasie spotkania dowiedzieliśmy się jak bezpiecznie i odpowiedzialnie postępować ze zwierzętami. Dzieci miały okazje przełamać lęk przed czworonogiem i pogłębić kontakt przez podejście do psa i pogłaskanie. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami przełamuje lęk, nieśmiałość, buduje poczucie bezpieczeństwa oraz sprawia wiele radości. Zajęcia będą odbywały się cyklicznie co dwa tygodnie w naszym żłobku Kangurek na Bemowie.